Homeopathic Courses in Turkey

 

homeopathy in turkeyhomeopathy in UK

The London College of Homeopathy, UK runs the following courses in Turkey for quality homeopathic education:

Course Title (Kurs Başlığı) Duration (Süre) Title earned (Kazanılan Ünvan)
Diploma in Homeopathy (Homeopati Diploma Kursu) Two years (İki Yıl) D. (Hom.) (London)
Post Graduate Diploma in Homeopathy (Homeopati Uzmanlık Eğitimi) One year (Bir Yıl) PG. (Hom.) (London)

 

Klasik Homeopati Eğitimi – Türkçe

LCH UK Okulu olarak amacımız, Klasik Homeopati’nin doğru şekilde öğrenilip tüm dünyada yayılabilmesi ve yüksek standartlarda uygulanabilmesi için bilimsel, kaliteli, özgün ve çağdaş bir eğitim sistemi sağlamaktır. İngiltere merkezli olan okulumuz tüm dünyada çok önemli akreditasyonlara ve her geçen gün daha çok ülkeye yayılan bir tanınırlığa sahiptir.

Dünya çapında her yıl milyonlarca insan, sağlıklarını korumak ve çeşitli hastalıklarla mücadele etmek için Homeopati’yi tercih ediyor. Homeopati, tüm dünyada daha çok bilindikçe kaliteli ve bilimsel bir eğitimin gerekliliği daha ön plana çıkmıştır. Klasik Homeopati yolunu izlemek iyileşmeye giden en doğru ve direkt yoldur. Homeopatik eğitimin doğru bir programla ve Klasik ekolle öğrenilmesi tüm öğretmenlerimizin ve okulumuzun en temel önceliğidir.

LCH ONLINE HOMEOPATİ DİPLOMA KURSLARIMIZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Dünyaca çok saygın bir okul olan The London College of Homeopathy Okulu, Klasik Homeopati Eğitimleri kapsamında yılda üç ya da dört kere yeni bir Online Temel Homeopati Diploma Eğitimi açmaktadır. Eğitim süremiz 2 yıl olup öğrencilerimiz, yoğun bir Klasik Homeopati Eğitimi Programının yanı sıra Homeopati bilgilerini Anatomi, Fizyoloji, Patoloji, Homeopatik Eczacılık ve Psikoloji dersleri ile pekiştirmektedirler. Organon, Repertorizasyon ve Rubrik Dilini Repertorizasyon diline çevirme gibi derslere de ağırlık vermekte olan eğitimlerimiz Homeopati ile ilgili her alanda çok kapsamlı bir içerik sunmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz Ustamız Dr Hahnemann’ın ve Klasik Homeopati’nin izinden gitmeyi şiar edinmiş ve Homeopati’nin ülkemizde tanınması, hastalara şifa olması ve bilinçli uygulayıcıların yetişmesi için heyecan ve aşkla çalışan değerli uzmanlardan oluşmaktadır.

Okulumuzun resmi eğitmenleri aşağıdadır:

LCH TR Koordinatörü ve Kıdemli Eğitimcisi Defne Duygu Uslu

 • Homeopat Dr Gamze Arpacı
 • Homeopat Dr Burçin Aydemir
 • Homeopat Psikolojik Danışman Dr Selin Erel
 • Ecz Homeopat Defne Tahtakıran
 • Homeopat Dr Kudret Parpar
 • Homeopat Dr İlyas Akhundzada
 • Homeopat Dr Emine Aylin Atakır
 • Öğrenci İşleri Koordinatörü Gürcan Uslu

 

Eğitimlerimiz Homeopati’ye gönül veren herkese açıktır..

Dersler ayda bir hafta sonu olup sabah 09:00’dan aksam 18:00’a kadar sürmektedir.

Eğitim dili Türkçe olup tamamen The London College of Homeopathy Okulu müfredatı ve ders programı uygulanmaktadır. Derslerin tamamına katılma zorunluluğu yoktur. Kaçırılan dersler sonradan video olarak izlenebilmektedir.Eğitimin sonunda yeterlilik sınavını geçen öğrencilerimize verilen diploma ile İngiltere’de ve akreditasyon aldığımız birçok ülkede Homeopati uygulama yetkisi tanınmaktadır.

Ücretlendirme ve ödeme yöntemleri için irtibat numaralarımız:

 • Manolya Sağlam: 0553 356 26 08
 • Didem Karaokutan: +90 507 096 58 70
 • Arzu Furmaz : +44 7501 002935
 • Semra Çapar : +90 539 708 2014
 • Pınar Baybaş: +447423552657

LCH ONLINE PG HOM MASTER (UZMANLIK) KURSLARIMIZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Uzmanlık eğitimlerimiz okulumuzdan ya da başka bir kurumdan mezun ve Temel Homeopati Eğitim Diploması almış öğrenciler içindir. Derslerimiz uzman hocalarımız tarafından ayda bir Cumartesi günü 6-7 saatlik ders süreleri ile verilmektedir. Her bir eğitimde başka bir konu uzmanlarımız tarafından ileri seviye Homeopati bilgileri aktarılarak verilmektedir. Detaylı bilgi için yukarıda adı geçen asistanlarımıza ulaşabilirsiniz.

The course language in bi-lingual ie English-Turkish and the content is delivered by our expert faculty.

For more information and to enrol write to us at courses@lchomeopathy.com 

You can also contact us Course Coordinator, Ms Defne Duygu at defneduygu@lchomeopathy.com or visit www.homeopati.biz

  This website uses cookies. Cookies remember you so we can give you a better online experience. Learn more I accept I refuse